Prodej zrekonstruovaného bytu 3+kk, 71,4m2, ulice Hrudičkova, Chodov

Nabízíme Vám ke koupi zrekonstruovaný byt na Chodově u metra Roztyly, v ulici Hrudičkova, o dispozici 3kk a celkové výměře 71,4m2 včetně lodžie (2,5m2) a sklepa (3,4m2).
Byt prošel kompletní rekonstrukcí: elektro-rozvody vč. počítačové sítě, rozvody vody a kanalizace, štuky a malby, dlažby, plovoucí vinylové podlahy a dveře s obložkovými zárubněmi, závěsné WC s přípravou pro bidet. Rekonstrukce je nadstandardní jak použitými materiály a vybavením, tak provedením. Vytápění i ohřev vody je centrální, orientace oken je na východ do klidné ulice. Byt se nachází ve 3. NP, dům má nový výtah.
Zásadní výhodou bytu je stanice metra Roztyly v pohodlné docházkové vzdálenosti a umístění domu na hranici Kunratického lesa – jednoho z nejrozsáhlejších (300ha), nejstarších (koupen Václavem IV. v roce 1407) a nejkrásnějších lesoparků v Praze.
Parkování je možné v přilehlých ulicích a parkovištích. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti (nákupní centrum Westfield Chodov je vzdálen 4 minuty autem).
V případě zájmu umožňujeme okamžité nastěhování po složení zálohy, vyřízení hypotéky je samozřejmostí, na firemních stránkách je k dispozici virtuální prohlídka bytu.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?