Prodej bytu 2kk, 44,2m2, ulice Holandská, Praha 10 – Vršovice

Nabízíme Vám ke koupi byt po kompletní rekonstrukci s dispozicí 2kk o celkové ploše 44,2m2. Byt je světlý s vysokými stropy (3,2m) a nachází ve 3. patře činžovního domu v pěkné lokalitě Vršovického náměstí. Byt je kompletně nově zrekonstruován. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původní atmosféry při maximalizaci užitné hodnoty bytu.
Nové jsou kompletní rozvody, dlažby, štuky, malby. Původní historické dveře, obložky a podlahy byly restaurovány. Na podlahy lze v případě zájmu přímo položit moderní krytinu. Nová dřevěná zdvojená okna. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem.
Dispoziční řešení: prostorná chodba, ložnice s oknem orientovaným do klidného vnitrobloku, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, koupelna a WC. Nad koupelnou a chodbou je vytvořeno patro přístupné z ložnice, které nabízí prostor např. pro další lůžko (3,50m2 a s.v. 87cm) a úložný prostor (3m2, s.v. 62cm).
V domě aktuálně končí kompletní rekonstrukce: vodovodní, plynovodní přípojka a stoupací potrubí, rekonstrukce suterénu, úprava společných prostor. V plánu je oprava fasády a výhledově výstavba výtahu ve dvoře ve vlastnictví domu.
Lokalita nabízí klidné bydlení v centru Prahy, pár kroků od domu se nacházejí Heroldovy či Havlíčkovy sady. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.
Po právní stránce je byt v ideálním stavu pro koupi – družstevní vlastnictví s možností okamžitého převodu do vlastnictví osobního. Při koupi lze bytem ručit pro hypoteční úvěr, ale neplatí se daň z nabytí nemovitosti.
Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?