Prodej bytu 2kk, 50m2, ulice Roztocká, Praha 6 – Sedlec

Nabízíme Vám ke koupi zrekonstruovaný byt s dispozicí 2kk o rozloze 49,7m2. Byt se nachází v 1.NP bytového domu s celkem 5 bytovými jednotkami. Dispozičně je byt řešen jako 2kk (původně 1+1) – chodba (4,5m2), koupelna (3,4 m2), kuchyně (11 m2), obývací pokoj (17,3 m2), ložnice (7m2), zimní zahrada/pracovna (6,5m2).

Byt prošel kompletní rekonstrukcí – rozvody vody, elektřiny, topení, štuky, obklady, dlažby a plovoucí podlahy, zařizovací předměty. Místnosti jsou prosvětleny vysokými plastovými okny. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. V koupelně se nachází nezávislé podlahové topení s vlastním termostatem. Elektrokotel je umístěn v prostorné vestavěné skříni na chodbě. Další vestavěná skříň se nachází v ložnici. Plovoucí podlaha byla ve všech místnostech položena odbornou firmou a je v záruční době. Součástí nabídky je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.

Velmi nízké finanční náklady – fond oprav + poplatky 700Kč/měsíc, elektřina aktuálně 2tis Kč/měsíc. Dům je ve velmi dobrém stavu a není tedy nutná žádná větší investice do jeho oprav, která by příspěvek do fondu oprav měla zvýšit.

Jedná se o vyhledávanou lokalitu rodinných a bytových dům u břehu Vltavy. Výborná dopravní dostupnost – 5 minut (bus) od metra Dejvická, vlakové spojení – Holešovice. Ideální pro pejskaře nebo cyklisty. Dostatečný počet parkovacích míst přímo před domem na veřejném parkovišti.

Vřele doporučujeme prohlídku. Vyřízení hypotéky samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?