Prodej bytu 3+kk, 130 m², ul. V Závětří, Praha 7 – Holešovice

Nabízíme Vám ke koupi mezonetový byt o dispozici 3kk o celkové užitné ploše 130m2, včetně 31m2 terasy a 4,5m2 sklepa. Bytová jednotka se nachází v sedmém a osmém nadzemním podlaží rekonstruovaného činžovního domu v ulici v Závětří v Holešovicích. V ceně bytu je garážové stání.

Dům i nabízený byt byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel.

Povrchové materiály – kvalitní dlažby, dřevěné podlahy, doplňky sklo a nerez. Vytápění bytu je řešeno samostatným plynovým kotlem, komfort v letních měsících zajišťuje klimatizace s centrální jednotkou. Dominantou bytu je velkorysá terasa s výhledem na Prahu a údolí Vltavy. Byt je velmi světlý – kromě jedné ložnice jsou okna bytu orientována na jih.

Dům se nachází v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě bytu je zajímavá i investičně – lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Osobní vlastnictví, vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Jednáte přímo s majitelem.

Cena: 8.790.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?