Prodej bytu 4+1, 168 m², ul. V Závětří, Praha 7 – Holešovice

Nabízíme Vám ke koupi nadstandardně prostorný mezonetový atelier o dispozici 4+1 (případně až 5+1) o celkové užitné ploše 168m2, včetně 12m2 terasy a 5m2 sklepa. Atelier se nachází v sedmém a osmém nadzemním podlaží rekonstruovaného činžovního domu v ulici v Závětří v Holešovicích. V sedmém podlaží se nachází dvě ložnice, obývací pokoj propojený s kuchyní a příslušenství, v osmém podlaží pak samostatná (dvoj) ložnice s příslušenstvím a terasa. V bytě je nadstandardní množství úložných kapacit vzniklých využitím podkrovních prostor. V ceně ateliéru je garážové stání.

Dům i nabízený atelier byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel.

Povrchové materiály – kvalitní dlažby, dřevěné podlahy, doplňky sklo a nerez. Vytápění atelieru je řešeno samostatným plynovým kotlem, komfort v letních měsících zajišťuje klimatizace s centrální jednotkou.

Dům se nachází v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě atelieru je zajímavá i investičně – lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Nabízené prostory byly historicky postaveny a zkolaudovány jako nebytové, lze je tedy zakoupit např. i jako sídlo firmy. Získání hypotéky není problém, vyřízení je samozřejmostí. Jednáte přímo s majitelem.

Cena: 9.690.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?