Prodej dvou RD 6+kk o užitné ploše 206m2, s pozemky 214m2 a 320m2, Praha 8 – Bohnice

 

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu RD (dvě poloviny dvojdomu) s garáží a zahradou v žádané lokalitě pražských Bohnic. Oba domy mají shodnou dispozici 6+kk  rozdělenou ve 4 patrech. Obytná plocha každého z domů činí 206m2 vč. podkroví domu, které nabídne další 54,8m2 podlahové plochy vhodné pro uskladnění věcí, tělocvičnu, či vybudování dalších pokojů. K domům náleží pozemky o celkové ploše 206m2, resp. 320m2, které se skládají vždy z pozemku pod domem (67m2) a zahrady (147m2/253m2) vč. dřevěné terasy.

V přízemí domu se nachází garáž s elektrickými vraty, dvě místnosti využitelné jako kanceláře, sklady nebo pokoje a koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

První patro domu je tvořeno otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, prosvětleného velkoformátovými okny s přípravou pro venkovní žaluzie. Nechybí příprava pro domácí kino. Dále je zde funkční zádveří s prostorem pro vestavnou skříň a toaleta s umyvadlem.

Ve druhém patře se nachází 3 ložnice a prostorná koupelna s rohovou vanou. Z chodby je pak možný vstup po točitém schodišti do prostoru podkroví s vysokým stropem. Schodiště je rozebíratelné, umožňující stěhování i rozměrného vybavení posilovny, či tělocvičny.

Stavba je provedena z kvalitních pálených cihel Porotherm se zateplením a vybavena okny s izolačními trojskly, dům je nízkoenergetický. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn kondenzačním plynovým kotlem, v obývacím pokoji a kuchyni je podlahové topení, v pokojích v patře a v suterénu jsou pak klasická otopná tělesa. Většina oken je řešena jako francouzská, takže zajišťují maximální osvětlení interiérů. Každý z domů má okapy svedeny do vlastní nádrže na dešťovou vodu využitelnou pro zalévání, či splachování toalet.

Příjezd k domu z městské (asfaltové) komunikace je řešen vlastní cestou s povrchem ze zámkové dlažby. Pozemek pod cestou je v podílovém spoluvlastnictví dvou zde nabízených domů a sousední novostavby. Tyto tři domy tvoří samostatný oplocený areál s vjezdem přes společnou bránu s elektrickým pohonem.

Dům se nalézá v klidné lokalitě na okraji Čimického háje. Příjemnou procházkou přes něj se dostanete k metru C – Kobylisy, samozřejmě můžete využít i autobus MHD. Veškerá další občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti.

Stav domů z hlediska výstavby je „téměř k nastěhování“ – ve východním RD probíhá istalace posledních detailů (dveře, kliky), v západním RD jsou dokončovány obklady koupelen. Z venkovních prací chybí vydláždění příjezdové komunikace a instalace vjezdové brány.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Nabídkové listy jsou k dispozici ke stažení zde:       VÝCHODNÍ RD   /   ZÁPADNÍ RD

 

                                                                           CENA: VÝCHODNÍ RD – 17.490.000 Kč                                                           CENA: ZÁPADNÍ RD – 18.490.000 Kč