Prodej RD 5+kk a užitné ploše 114 m2, s pozemkem 663 m2, Mníšek pod Brdy, ulice U Nádraží

V rámci našeho stavebního projektu v Mníšku pod Brdy Vám nabízíme ke koupi kompletně revitalizovaný cihlový RD se zahradou. Dům má dispozici 5+kk  rozdělenou ve 2 patrech. Obytná plocha činí cca 114 m2. K domu náleží krásný pozemek o celkové ploše 663 m2.

První patro domu je tvořeno otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, prosvětleného velkoformátovými okny. Dále je zde funkční zádveří, velká technická místnost, místnost využitelná jako ložnice, či pracovna a koupelna s WC a se sprchovým koutem. Ve druhém patře se nachází 3 ložnice (malé ložnice lze snadno spojit do jedné velké), koupelna s vanou a samostatné WC.

Veškeré spotřebiče, rozvody a interiéry jsou nové, stejně tak jako zateplení celého objektu.

Vytápění je aktuálně zajištěno elektrokotlem, v přízemí je podlahové topení, v patře pak klasická otopná tělesa.

Před domem je stání pro dva automobily. Dům je aktuálně napojen na vlastní studnu a septik, technicky je vše připraveno na napojení na městskou kanalizaci a vodu (přípojky jsou vyvedeny pod silnící k příslušným řadům). Napojení je předjednáno, čeká se jen na vyřízení administrativy s městem Mníšek)

Aktuálně probíhají dokončovací práce v interiérech, dům je zkolaudován, případné nastěhování je plánováno od srpna 2022.

Lokalita vyniká skvělou dopravní dostupností. Vlaková zastávka s přímým spojením na Prahu je v pěší vzdálenosti, napojení na dálnici D4 a veškerá občanská vybavenost je vzdálena jen pár minut jízdy. Dům a zahrada jsou orientovány do zeleně na pozemku ve vlastnictví města s téměř nulovou pravděpodobností, že budou někdy zastavěny.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Cena: 8.490.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?