Prodej rodinného domu 200 m², pozemek 600 m²
Hvozdnice, okres Praha-západ

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zemědělské stavení o zastavěné ploše cca 211m2 a s pozemkem cca 600m2 v malebné středočeské obci Hvozdnice. Stavba sestává z rodinného domu o dispozici 2kk s příslušenstvím v přízemí a dvěma malými pokoji v podkroví, dále samostatného bytu (výminku) a napojeného hospodářského objektu s objemnými prostory, které lze využít na skladování či podnikání a půdou vhodnou k vestavbě. Stavebně-technický stav budov je poměrně dobrý, v domě je vybudována koupelna a WC, ale minimálně interiéry budou vyžadovat větší rekonstrukci.

Aktuálně je dům vytápěn lokálně pevnými palivy a má vlastní přípojky vody, kanalizace a elektřiny.

Dobrá dopravní dostupnost do Prahy autem, nebo přímým autobusem 314 na Smíchovské nádraží (39min). Případně lze využít spojení vlakem ze zastávky Bojov (cca 2km). Obec má vlastní MŠ, škola se nachází v nedaleké Davli.

Dům nabídne po rekonstrukci rekreační nebo trvalé bydlení s možností spojení s podnikáním, které bude mít na rozdíl od sterilní novostavby styl a duši, navíc s vynikající kombinací dobré dostupnosti Prahy a nádherné přírody v okolí obce. Vltava (resp. vodní nádrže Vrané) je vzdálená necelé dva kilometry.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?