Prodej rodinného domu se 2 bytovými jednotkami, 166 m2, pozemek 585 m2, Horoušany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se 2 bytovými jednotkami o celkové podlahové ploše 166m2 na pozemku 585 m2 v obci Horoušany. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky s vlastními vstupy a sociálním zařízením. Byt ve východní části domu je řešen jako 2kk o ploše 69,2 m2 vč. velké podkrovní ložnice umožňující rozdělení na dva samostatné pokoje. Západní byt má dispozici 2+1 a plochu 58,10 m2. K dispozici je dalších 38,7 m2 v podkroví, které se dají připojit k jednomu, či druhému bytu. Západní bytová jednotka je k rekonstrukci, východní jednotka prošla rekonstrukcí (koupelna, rozvody, podlahy, topení) a po dílčích úpravách umožňuje okamžité nastěhování.
Stavba je zděná se sedlovou střechou a krytinou z pálených tašek, je napojena na elektřinu a nově na vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu je zajištěno společnou kotelnou na tuhá paliva situovanou v zádveří západní bytové jednotky.
Dobrá dopravní dostupnost – stanice metra Černý Most 15min autem nebo 30min busem, v obci se nachází školka.
Jedná se o flexibilní dům, který umožňuje vytvoření velmi prostorného bydlení pro rodinu nebo využití stávajících samostatných bytů pro bydlení nebo pronájem.

Vyřízení hypotéky je samozřejmostí, po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování.

Cena: REZERVOVÁNO

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?