Prodej stavebního pozemku 2015 m2, Nové Město na Moravě – Rokytno

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o výměře 2015 m2 v lukrativní oblasti, která je často vyhledávána milovníky zimních sportů. Pozemek je dle územního plánu zařazen do kategorie Výroba a skladování s malou zátěží, která umožňuje podmíněné bydlení. Pokud tedy hledáte pozemek pro Vaše podnikání a zároveň bydlení, je tato nabídka přímo pro Vás.

Nepravidelný pozemek je rovinatý, aktuálně je využívaný jako zahrada s ovocnými stromy. Podél nejdelší strany pozemku probíhá silnice v majetku města, ve které se nacházejí tyto inženýrské sítě: odpadní a dešťová kanalizace, vodovod a elektřina.

Jedná se o nabídku podnikání a bydlení v klidném prostředí malé vesnice Rokytno na Českomoravské vrchovině vzdálené 4km od Nového Města na Moravě, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Tato oblast je velmi žádaná, nástup do běžecké tratě je v těsné blízkosti. Na své si přijdou i milovníci letních sportů – ve Vysočina Areně se nachází singltreky, pumptreky, asfaltové tratě pro kolečkové brusle a lyže, v okolí se pak nachází rybníky a cyklotrasy.

Veškeré doplňující a upřesňující informace Vám rádi zodpovíme my nebo přímo majitelé při osobní prohlídce. S vyřízením hypotéky rádi pomůžeme.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?