Prodej výrobní haly, prostoru 988 m², Bříství, okres Nymburk

Nabízíme k prodeji areál sestávající z rodinného domu, průmyslové haly a samostatného stavebního pozemku v obci Bříství.

Hala je moderně zrekonstruovaný objekt, zkolaudovaný 2008. Hlavní část tvoří prostor vhodný pro malou výrobu o výměře 286m2 se samostatným vjezdem, dosud využívaný jako truhlárna. Na tyto prostory navazuje druhá dvoupatrová část zařízená jako kancelářské, ubytovací a skladovací prostory. Celková podlahová plocha je cca 830m2. Budova je aktuálně vytápěna elektrokotlem, připravena je kotelna na dřevní odpad.

Rodinný dům je novostavba z roku 2008 o zastavěné ploše 118m2. Dům je dvoupatrový, se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Stavební technologie – porotherm, kvalitní dřevěná eurookna, zateplení polystyren. Vytápění kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem.

Stavební pozemek se nachází za halou, aktuálně je využíván jako zahrada, má výměru cca 830m2. V aktuálním územním plánu je vedený jako plocha pro výrobu a skladování – lehký průmysl.

Nemovitosti jsou napojeny na kanalizaci a elektřinu. Voda je aktuálně odebírána z vlastní studně, přípojka na vodovodní řad je připravena na napojení.

Celková plocha pozemků je 2823 m2, z toho je cca 325m2 zpevněná plocha sloužící jako parkoviště.

Výborná dopravní dostupnost – sjezd D11 2 min, Český Brod 8 km, Praha 18 km. Autobusové spojení PID z vedlejší obce Starý Vestec trasa Poděbrady-Černý Most. Veškerá občanská vybavenost je v Českém Brodě vzdáleném necelých 8 km a Lysé nad Labem cca 9 km.

Jednotlivé nemovitosti je možné koupit i odděleně.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?