Prodej RD 2+1, 148m2, pozemek 449m2, Nové Jirny

Nabízíme Vám k prodeji RD se samostatným výminkem 1kk v klidné ulici nedaleko centra obce Jirny s velmi dobrou dojezdností do Prahy, na pozemku o celkové výměře 449m2. Aktuální dispozice domu – přízemí: 2+1 s příslušenstvím, podkroví: příprava na dva pokoje. K domu dále náleží přístavba (výminek) – původně garáž, která byla následně využívána jako samostatné 1kk.
Dům nabízí řadu možností stavebních úprav, především využití stávající půdy. Tím mohou vzniknout 2 samostatné bytové jednotky s odděleným vstupem nebo dům s užitnou plochou cca 150m2. Může se jednat i o zajímavou investici při vytvoření 3 samostatně pronajmutelných jednotek. Dům byl postaven ve 30tých letech, je částečně podsklepený, stavebně technický stav je velmi dobrý, bez známek vlhkosti a statických poruch. Dům lze teoreticky rovnou obývat (funkční voda, elektřina, topení – kotel na plyn, na tuhá paliva, boiler), pro splnění nároků na moderní bydlení bude nutné provést rekonstrukci.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.
Dům se nachází na klidném místě v původní zástavbě, v centru obce Jirny – obchod, MŠ, pošta, obecní úřad, zastávka MHD, v blízkosti Klánovický les. Dostupnost do Prahy po dálnici D11 – cca 15 min, autobusem MHD na metro Černý Most cca 22min.
Hypotéku případně vyřídíme, po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování.

Cena: 4.290.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?