rodej novostavby – dvou RD 5+kk o užitné ploše 108m2, pozemky 364 a 445m2, Mníšek pod Brdy, ulice U Nádraží

V rámci našeho stavebního projektu v Mníšku pod Brdy Vám nabízíme ke koupi novostavbu RD (dvě poloviny dvoj-domu) se zahradou. Oba domy mají shodnou dispozici 5+kk  rozdělenou ve 2 patrech. Obytná plocha každého z domů činí cca 108m2 nepočítaje v to podkroví domu, které nabídne další prostor vhodný pro uskladnění věcí. K domům náleží pozemky o celkové ploše 364 m2, resp. 445 m2.

První patro domu je tvořeno otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, prosvětleného velkoformátovými okny s přípravou pro venkovní žaluzie. Dále je zde funkční zádveří, místnost využitelná jako ložnice, či pracovna a koupelna se sprchovým koutem. Ve druhém patře se nachází 3 ložnice a prostorná koupelna s velkou vanou.

Stavba je provedena z moderního stavebního systému MEDMAX – polystyrenových tvárnic, které spojením vytvoří ztracené bednění s oboustrannou tepelnou izolací. Následným vyplněním betonovou směsí vzniká monolitické betonové jádro bez přerušení a bez vzniku tepelných mostů v konstrukci. Systém MEDMAX je určen pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů.

Vytápění je aktuálně zajištěno elektrokotlem a krbovou vložkou, vše je připraveno pro montáž tepelných čerpadel. V celém domě je podlahové topení. Domy mají okapy svedeny do nádrží na dešťovou vodu využitelnou pro zalévání. Interiéry domů jsou vybaveny kvalitními plovoucími vinylovými podlahami, obklady a dlažbami od firmy RAKO a bateriemi značky Grohe.

Před každým domem je stání pro dva automobily. Domy jsou aktuálně napojeny na vlastní studnu a septik, technicky je vše připraveno na napojení na městskou kanalizaci a vodu (přípojky jsou vyvedeny pod silnící k příslušným řadům). Napojení je předjednáno, čeká se jen na vyřízení administrativy s městem Mníšek)

Aktuálně probíhají dokončovací práce v interiérech a úprava zahrady. Dům je zkolaudován a připraven k okamžitému nastěhování.

Lokalita vyniká skvělou dopravní dostupností. Vlaková zastávka s přímým spojením na Prahu je v pěší vzdálenosti, napojení na dálnici D4 a veškerá občanská vybavenost je vzdálena jen pár minut jízdy. Domy a zahrady jsou orientovány do zeleně na pozemku ve vlastnictví města s téměř nulovou pravděpodobností, že budou někdy zastavěny.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

 

                                                                                                        RD1: PRODÁNO!                                                                    RD2: PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?