Prodej zrekonstruovaného bytu 1+kk, 29 m2, ulice Leopoldova, Chodov

Nabízíme Vám ke koupi nádherně zrekonstruovaný byt na Chodově v ulici Leopoldova, o dispozici 1kk a celkové výměře 29 m2.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí: elektro-rozvody vč. počítačové sítě, rozvody vody a kanalizace, štuky a malby, dlažby, plovoucí vinylové podlahy a dveře s obložkovými zárubněmi. Koupelna je vybavena sprchovým koutem s deštěm, umyvadlo je uloženo na desce, pod kterou je připraveno místo na pračku. WC má přípravu na připojení bidetového sedátka. Nad koupelnou a WC je vybudován praktický podhled pro skladování věcí. Rekonstrukce je nadstandardní jak použitými materiály, tak provedením. Vytápění i ohřev vody je centrální, orientace okna je na jih. Byt se nachází v 9. NP, dům má nový prostorný výtah.
Byt nabízí dobrou dopravní obslužnost autem i MHD – zastávka se nachází u domu, metro C – Opatov je vzdáleno dvě stanice jízdy autobusem.
Parkování je možné na parkovišti přímo před domem nebo v přilehlých komunikacích. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti, hranice Hostivařského lesoparku se nachází cca 300m od domu.
V případě zájmu umožňujeme okamžité nastěhování po složení zálohy, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

PRODÁNO! 

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?