Prodej bytu 1+kk, 24,4 m2, ulice Jerevanská, Praha – Vršovice

Nabízíme Vám ke koupi pěkný byt v ulici Jerevanská ve Vršovicích, s dispozicí 1+kk s balkónem a celkové výměře 24,4 m2.
Byt se nachází ve 3. podlaží cihlového domu s výtahem. Dispozičně je řešen jako 1+kk, kde se aktuálně kuchyňka nachází v předsíni bytu a dřez v koupelně. Velkou předností bytu je balkón orientovaný na západ s výhledem do parku, který prostor a využití bytu velice pozvedá. Dále je v bytě instalované dřevěné patro na spaní pro plnohodnotné spaní dvou osob, pod které lze umístit sedací soupravu obývacího pokoje.
Byt je v udržovaném stavu, který umožňuje okamžité nastěhování nebo pronajmutí. Pro bydlení dle moderních standardů bude potřeba rekonstrukce. Pro inspiraci jsme připravili návrh změn, který počítá hlavně s přestavbou koupelny a umístění kuchyňské linky do obývacího pokoje. Předsíň tak bude možné využít pro umístnění velké vestavěné skříně.
Dům je po kompletní rekonstrukci s nadstandardně provedenými společnými prostory.
Byt se nachází v centru Vršovic a nabízí tak veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti a výbornou dopravní obslužnost autem i MHD. Parkování je možné v přilehlých ulicích na modrých rezidenčních zónách.
V případě zájmu umožňujeme okamžité nastěhování po složení zálohy, vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Na firemním webu bude k dispozici virtuální prohlídka stávajícího stavu i navrhované rekonstrukce.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?