Prodej bytu 2+1, 48 m², ul. Jelínkova, Praha 8 – Kobylisy

Nabízíme Vám ke koupi byt výjimečný svou polohou mimo centrální sídliště na hranici Ďáblického háje v ulici Jelínkova, Praha 8 – Bohnice. Byt má variabilní dispozici, lze jej užívat jako 2+1 s velkým obývacím pokojem, nebo v původním prostoru kuchyně zřídit ložnici a využívat byt jako 3kk.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí: elektro-rozvody, rozvody vody a kanalizace, štuky a malby, dlažby a plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi. Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály, o čemž se můžete přesvědčit na prohlídce. Vytápění je zajištěno centrálně, ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je zateplen, má plastová okna, stoupací potrubí, střechu, nový výtah a upravené společné prostory. Orientace oken obývacího pokoje JZ, kuchyň a ložnice SZ, k bytu náleží komora na patře.

Byt nabízí skvělé skloubení dopravní obslužnosti (metro Ládví v dochozí vzdálenosti) a klidného bydlení kdy máte přírodu bez přehánění přímo za okny. Možnosti parkování jsou v porovnání s jinými sídlišti nadstandardní – na parkovišti přímo před domem nebo na přilehlých komunikacích. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?