Prodej bytu 2kk, 34,5m2, ulice Kostřínská, Praha 8 – Bohnice

Nabízíme Vám ke koupi hezký byt po kompletní rekonstrukci o celkové ploše 34,5m2 vč. sklepa (2m2) v ulici Kostřínská, Praha 8 – Bohnice. Původní dispozice 1kk byla v rámci rekonstrukce upravena na 2kk lehkou příčkou z Ytongu. Byt je umístěn ve 4.nadzemním podlaží z celkem 8 podlaží. Před okny bytu se nachází vršky vzrostlých stromů a hřiště přilehlého gymnázia a základní školy. Máte tak zajištěn volný výhled, který nemůže být nikdy zastavěn další budovou.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí: elektro-rozvody, rozvody vody a kanalizace, štuky a malby, dlažby a plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi. Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály, o čemž se můžete při prohlídce přesvědčit. Vytápění a ohřev vody je zajištěn centrálně. Není tedy třeba mít vlastní kotel ani bojler. Bytový dům je zateplen, má plastová okna, stoupaní potrubí, střechu a nový výtah.

Dispoziční řešení: prostorná chodba s možností instalace velké vestavěné skříně, ložnice, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku dle Vašich představ, koupelna s přípravou pro připojení pračky a samostatné WC. Nízké měsíční poplatky 2.400Kč + elektřina.

Bytový dům se nachází v části Bohnického sídliště, které je převážně zastavěné rodinnými domy s množstvím zeleně. Výborné dopravní spojení MHD na metro Kobylisy (9 min). Parkování je možné na silnici přímo před domem nebo na přilehlých parkovištích. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?