Prodej bytu 2+kk 41 m², ul. Vokáčova, Praha – Michle

Nabízíme Vám ke koupi slunný družstevní byt ve 2. NP s výtahem u metra C – Budějovická i Pankrác. Byt je dispozičně řešen jako 2kk s celkovou výměrou 41 m2 včetně komory (1 m2).

Byt je po kompletní rekonstrukci. Ytongové příčky, nová elektroinstalace, rozvody vody a vzduchotechniky, zařizovací předměty, štuky, sádrokartony, obklady, vinylové plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi. Vše v kvalitě, která uspokojí i náročné zájemce. Byt disponuje velkým množstvím úložných prostor – možnost umístění velké skříně v zádveří bytu, praktická komora na chodbě hned vedle vstupu do bytu.

Bytový dům je v dobrém stavu – zateplení, plastová okna a novější výtah. Anuita je splacena, převod do osobního vlastnictví není aktuálně možný. Výhled z oken je na jihovýchod do příjemného parku se vzrostlými stromy. Parkování v přilehlých ulicích. Stanice metra je 5 minut chůzí od domu na obě strany (Budějovická – Pankrác).

Jedná se o klidné bydlení v lokalitě se spoustou zeleně, s kompletní občanskou vybaveností (Poliklinika Budějovická, DBK, Arkády Pankrác, školy, školky, gymnázium, …) a skvělou dopravní dostupností (MHD do centra, autem na D1 směr Brno). V blízké době bude dokončena na nedaleké stanici metra Pankrác přestupní stanice na novou linku D, čímž opět vzrostou ceny nemovitostí v okolí. Jedná se tedy o velmi dobrou investici do budoucna.

Hypotéka je možná pouze při zajištění jinou nemovitostí. Majitel umožní po složení zálohy okamžité nastěhování.

Cena: 6.490.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?