Prodej bytu 2+kk, 45 m², ulice Škrábkových, Praha

Nabízíme Vám ke koupi hotovou bytovou jednotku o dispozici 2kk v projektu Rezidence Veselská II. z roku 2019. Byt má podlahovou plochu 40m2. Menší výměru vynahradí praktickou dispozicí, velkou koupelnou s vanou, lodžií 3m2, předsíní s rezervou na úložné prostory, samostatným WC, kvalitními materiály (keramické dlažby a obklady, vinylové plovoucí podlahy), parkovacím stáním se samostatným sklepem o výměře 2m2, pěkným výhledem s orientací na jih a výbornou lokalitou.

Byt je zcela nový, zatím nebyl obýván, nachází se ve 4. NP kvalitně provedené novostavby. Chybějící dveře do ložnice jsou již objednány. Ústřední vytápění a centrální ohřev teplé vody. Energetická náročnost budovy třídy B.

Letňany nabízejí vynikající občanskou vybavenost a dopravní dostupnost, v dosahu je obchodní centrum Letňany a Globus, bazén, zimní stadion. V blízkém okolí se nachází MŠ, ZŠ, SŠ, pošta, zdravotnická zařízení a veletržní areál. Projekt je vystavěn v sousedství Letňanského lesoparku. Nedaleko domu je stanice autobusu, 5 minut na metro Letňany

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Pro investory hledající byty k pronájmu je možné za stejných podmínek koupit sousední byt o stejné výměře.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?