Prodej bytu 2+kk v nástavbě z roku 2006, 64m2, Praha-Holešovice, ulice Na Maninách

Nabízíme Vám ke koupi krásný slunný byt v nástavbě BD z roku 2006 s dispozicí 2kk a prostornou terasou orientovanou na východ do klidného vnitrobloku. Užitná plocha činí 64m2 včetně terasy (8,3m2, ve výlučném užívání) a sklepní kóje (2,5m2). Byt se nachází v 6.NP s výtahem, je světlý a v perfektním udržovaném stavu. Lokalita Holešovic je velmi vyhledávána pro skvělou dostupnost historického centra a kompletní občanskou vybavenost v přímém okolí.

Byt vzniknul během nástavby v roce 2006, při které bylo vyměněno také stoupací potrubí a instalován nový výtah. Nástavba byla provedena ve vyšším standardu – veškeré svislé konstrukce jsou zděné, mezibytové zdi jsou doplněny o akustické SDK předstěny, betonové stropní konstrukce, dřevěná eurookna s dvojskly, kvalitní laminátové podlahy a keramická dlažba v chodbě, koupelně a na WC, světlíková ventilační okna v koupelně a na WC, zavedení 3 fázového vedení elektřiny do bytu. Byt je opatřen bezpečnostními vstupními dveřmi značky NEXT a rámovými interiérovými dveřmi SAPELI.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový průtokový kotel. Součástí bytu je moderní kuchyňská linka s myčkou a sklokeramickou deskou. Dalším zůstávajícím vybavením bytu je prostorná vestavná skříň na chodbě. Provoz bytu je velice nenáročný – 2.900Kč poplatky SVJ, 1.600Kč záloha plyn a 800Kč záloha elektřina.

Velkou předností bytu je relaxační zóna – terasa. Majitelka si ji vybavila na míru vyrobenou venkovní postelí s úložným prostorem a zastíněním, což také zůstane součástí bytu. Terasa je zastřešená, zasíťovaná a orientovaná na východ. Poskytuje tak příjemné posezení během velké části roku.

Nespornou výhodou domu je skutečnost, že každý člen SVJ je zároveň i členem malého bytového družstva, které vlastní nájemní byt v přízemí domu. I díky tomuto příjmu se v blízké budoucnosti plánuje vestavba zděných sklepních kójí, které budou hrazeny pouze z vlastních prostředků SVJ.

Atraktivní lokalita s výborným spojením do centra tramvají (zastávka 2min pěšky) nebo metrem (3 zastávky tramvají na stanici metra C – Vltavská) nabízí veškeré občanské vybavení v pěší dostupnosti. Parkování před domem a v přilehlých ulicích usnadňují modré zóny.

EXKLUZIVNĚ Vám nabízíme možnost koupit tento byt společně se sousedním bytem (2kk, 65,8m2). Byty je možné užívat odděleně nebo je jednoduše propojit. Sousední byt je nyní pronajatý a samostatně bude nabízen od října/listopadu 2023. Pro více informací si prohlédněte náš samostatný inzerát nebo nás neváhejte kontaktovat.

Vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?