Prodej bytu 2+kk v nástavbě z roku 2006, 65,8m2, Praha-Holešovice, ulice Na Maninách

Nabízíme Vám ke koupi krásný klidný byt v nástavbě BD z roku 2006 s dispozicí 2kk, velkorysým obývacím pokojem i ložnicí. Užitná plocha činí 65,8m2 včetně sklepní kóje (2,74m2). Byt se nachází v 6.NP s výtahem, je světlý a v hezkém udržovaném stavu umožňující okamžité nastěhování nebo pronajmutí. Lokalita Holešovic je velmi vyhledávána pro skvělou dostupnost historického centra a kompletní občanskou vybavenost v přímém okolí.

Byt vzniknul během nástavby v roce 2006, při které bylo vyměněno také stoupací potrubí a instalován nový výtah. Nástavba byla provedena ve vyšším standardu – obvodové svislé konstrukce jsou zděné, mezibytové zdi jsou doplněny o akustické SDK předstěny, betonové stropní konstrukce, dřevěná eurookna s dvojskly, kvalitní vinylová lepená podlahy a keramická dlažba v koupelně, zavedení 3 fázového vedení elektřiny do bytu. Příčka mezi pokoji je provedena z SDK s akustickou izolací a je tedy možné ji demontovat a posunout dle potřeby. Odvod odpadní vody pro kuchyňskou linku je řešen pomocí čerpadla, případně je možné přesunout kuchyňskou linku do stávající ložnice a napojit se na vedení v koupelně gravitačně. Byt je opatřen bezpečnostními vstupními dveřmi značky NEXT. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový průtokový kotel. Provoz bytu je velice nenáročný – 2.900Kč poplatky SVJ, 1.600Kč záloha plyn a 800Kč záloha elektřina.

Nespornou výhodou domu je skutečnost, že každý člen SVJ je zároveň i členem malého bytového družstva, které vlastní nájemní byt v přízemí domu. I díky tomuto příjmu se v blízké budoucnosti plánuje vestavba zděných sklepních kójí, které budou hrazeny pouze z vlastních prostředků SVJ.

Atraktivní lokalita s výborným spojením do centra tramvají (zastávka 2min pěšky) nebo metrem (3 zastávky tramvají na stanici metra C – Vltavská) nabízí veškeré občanské vybavení v pěší dostupnosti. Parkování před domem a v přilehlých ulicích usnadňují modré zóny.

Vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

REZERVOVÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?