Prodej bytu 3+1, 81m2, ulice Španielova, Praha 6 – Řepy

Nabízíme Vám ke koupi hezký byt s dispozicí 3+1 o celkové ploše 81m2, vč. zasklené lodžie (6,2m2) a sklepa (3,9m2) v 6.NP panelového domu. Jedná se o velmi prostorný byt, který umožňuje jednoduchou úpravu dispozice na 4+kk (viz. přiložený plánek). Byt je vyklizený, vymalovaný, v udržovaném původním stavu, při nižších nárocích na bydlení umožňuje okamžité nastěhování. Orientace oken na východ a západ.
Společenství vlastníků aktuálně plánuje kompletní revitalizaci celého domu: zateplení fasády i střechy, rekonstrukci společných prostor, výměnu vstupních dveří, modernizaci vnitřního osvětlení, výměnu a zabezpečení oken ve sklepech. Větší část financí potřebných na revitalizaci má již dům naspořenu ve fondu oprav.
V okolí je veškerá občanská vybavenost – státní i soukromá MŠ, ZŠ a gymnázium hned u domu, OC Řepy 10 min chůze, ZUŠ, obchody, lékaři, pošta, úřad. Dobrá dopravní dostupnost – 25min tramvají do centra, 8min busem k Nemocnici Motol, 10min busem na Zličín, 10 min na vlak Praha – Zličín.
Po právní stránce je byt v ideálním stavu pro koupi – těsně před převodem z družstevního do osobního vlastnictví. Kupující může ručit bytem bance při získání hypotéčního úvěru, ale ušetří 4% z kupní ceny za daň z nabytí nemovitosti.
Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?