Prodej bytu 3+kk, 77,7m2, ulice Holandská, Praha 10 – Vršovice

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt po kompletní rekonstrukci s dispozicí 3kk o celkové ploše 77,7m2. Byt je světlý s vysokými stropy (3,2m) a nachází ve 4. patře činžovního domu v pěkné lokalitě Vršovického náměstí. Byt je kompletně nově zrekonstruován. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původní atmosféry při maximalizaci užitné hodnoty bytu.

Nové jsou kompletní rozvody, dlažby, štuky, malby. Původní historické dveře, obložky a podlahy byly restaurovány. Na podlahy lze v případě zájmu přímo položit moderní krytinu. Nová dřevěná zdvojená okna. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem.

Dispoziční řešení: prostorná chodba, ložnice s šatnou a oknem orientovaným do vnitrobloku, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, další prostorná ložnice s orientací do klidné ulice, koupelna, WC a komora s přípravou pro instalaci dalšího WC.

V domě aktuálně končí kompletní rekonstrukce: vodovodní, plynovodní přípojka a stoupací potrubí, rekonstrukce suterénu, úprava společných prostor. V plánu je oprava fasády a výhledově výstavba výtahu ve dvoře ve vlastnictví domu.

Lokalita nabízí klidné bydlení v centru Prahy, pár kroků od domu se nacházejí Heroldovy či Havlíčkovy sady. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.
Po právní stránce je byt v ideálním stavu pro koupi – družstevní vlastnictví s možností okamžitého převodu do vlastnictví osobního. Při koupi lze bytem ručit pro hypoteční úvěr, ale neplatí se daň z nabytí nemovitosti.

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?