Prodej bytu 3kk, 81m2, ul. Dědinova, Praha 11 – Chodov

Nabízíme vám ke koupi byt 3+kk+L v osobním vlastnictví, ve vyhledávané lokalitě přímo u Kunratického lesa. Byt se nachází ve 2. NP a je po kompletní rekonstrukci. Celková užitná plocha je 81m2, včetně lodžie (6,16m2) a sklepa (3,74m2). Okna jsou orientována na západ a východ, přičemž především západní strana s lodžií je velmi klidná s výhledem do areálu základní školy a Kunratického lesa.

Byt je nadstandardně vybaven, ideálně pro rodinu s dětmi. Příkladem je zakázkově řešený dětský pokoj s unikátní koncepcí zavěšené palandy nebo horolezecká stěna. Moderně řešené „beznohové“ pracovní stoly v obývacím pokoji, které nabízí spoustu pracovního místa, ale jen minimálně narušují obytný prostor. Velký důraz byl kladen na maximum úložných prostorů, které ale nesměly negativně ovlivnit celkový design bytu. Např. rozměrný úložný prostor nad celou koupelnou a WC, kam pohodlně uložíte stan, spacáky, ale třeba i lyže, nebo chytře řešené niky v koupelně. Velmi nadstandardní je i vestavěná skříň v předsíni, do které se pohodlně vejdou nejen všechny boty, ale i vysavač, mop a další obtížně uložitelné domácí předměty. Určitě oceníte i kvalitně zabezpečený sklep o rozměrech 2,2 x 1,7m, kam se nemusíte bát uložit ani cennější předměty.

Za zmínku stojí i další ne zcela běžné vybavení bytu. Jde třeba o automaticky odmlžované zrcadlo v koupelně, inteligentní elektroinstalaci, bidetovou spršku s nastavitelnou teplotou vody, nebo kvalitní sádrové stěrky na stěnách ve všech pokojích (mnohem vyšší užitná, i estetická hodnota, než obvyklý štuk).

Dům prošel nedávno kompletní rekonstrukcí – a to nejen v exteriéru (zateplení, nová střecha, lodžie, vchodové portály), ale i interiéru (výtah, nové podlahové krytiny ve všech prostorách, výmalba). Rekonstruované jsou i okolní domy, takže celá lokalita působí velmi příjemně.

Vynikající je poloha domu kombinující kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti s bydlením v přímém sousedství lesa. Nákupní centrum Westfield Chodov, se stanicí metra trasy C je vzdáleno 7min cesty pohodlnou chůzí. V těsné blízkosti je základní i mateřská škola, sportoviště a Kunratický les.

K bytu je možné přenechat pronájem vyhrazeného parkovacího místa v oploceném areálu s automatickou bránou, které se nachází pouze 80m od vchodu do domu.

Byt je nabízen částečně zařízený. Jde především o vestavěné skříně, kompletní vybavení dětského pokoje (přesně dle fotografií), kuchyně a dle dohody i dalšího vybavení. Noví majitelé se proto nemusí bát dalších vysokých investic po nastěhování. Nízké jsou i stálé platby za bytovou jednotku v rámci SVJ.

REZERVOVÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?