Prodej bytu 3+kk v cihlovém domě, 69 m2, ulice Destinové, Praha 5 – Košíře

Nabízíme Vám ke koupi slunný byt ve zvýšeném 1.NP zděného bytového domu v ulici Destinové, Praha 5 – Košíře. Nabídka je poměrně výjimečná ve dvou aspektech. Dům obklopuje ze všech stran zahrada a stejný pocit z bydlení v klidu a zeleni budete jinde hledat opravdu těžko. K bytu patří samostatná místnost s WC v jen částečně zapuštěném suterénu domu s okny s rezervou nad úrovní terénu, které ji dovolují využít jako pracovnu, kancelář, či dílnu.

Celková užitná plocha bytu je 69,11m2 vč. sklepní kóje (1,4m2) a pracovny (6,5m2) v polosuterénu domu. Dispozice vlastního bytu je variabilní. Byt budete moci užívat jako 2+1 nebo 3kk, záleží pouze na tom, zda si umístíte kuchyňskou linku do původní kuchyně, nebo do obývacího pokoje, přičemž z kuchyně pak vznikne samostatná neprůchozí ložnice (3kk). Potřebné rozvody pro kuchyňskou linku jsou připraveny pro obě varianty jak v obývacím pokoji, tak v původní kuchyni.

Bytový dům je samostatný, v zeleni, zděný, ve velice pěkném stavu, s plastovými okny. V obývacím pokoji se nachází francouzské okno, které prostor příjemně prosvětluje. V ložnici a obývacím pokoji jsou masivní renovované parkety, byt je opatřen novými interiérovými dveřmi. Ohřev vody a vytápění zajišťuje vlastní plynový kondenzační kotel umístěný v koupelně, který v letošním roce prošel revizí. Pro komoru, WC, koupelnu a kuchyni byla instalována vzduchotechnika umožňující potřebné odvětrání místností.

Exkluzivní lokalita v klidném prostředí na vyvýšeném místě nad městem, v blízkosti se nachází lesopark Cibulka. Výborná dostupnost MHD díky zastávce jen pár kroků za domem a přímým spojením k obchodnímu centru Nový Smíchov (metro B – Anděl pouze 14 min).

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Na našich firemních stránkách naleznete virtuální prohlídku bytu.

Cena: 8.290.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?