Prodej bytu 4+kk, 69 m², Cíglerova, Praha 9 – Černý Most

Nabízíme Vám ke koupi jednotku po kompletní rekonstrukci o celkové ploše 69,1m2 a dispozici 4kk zapsanou jako ateliér. Ateliér je světlý, především obývací pokoj a přilehlá ložnice s vysokými stropy (3,7m) a celoprosklenou čelní stěnou. Vysoký strop nabízí možnost pro vybudování dalších skladových prostor nebo patra na spaní. Ateliér se nachází v 7. patře bytového domu, výtah končí v 6. patře.

Ateliér je kompletně nově zrekonstruován. Při rekonstrukci byl kladen důraz na maximální funkční využití prostoru a světelného potenciálu nejvíce využívaných prostor. Zařizovací prvky bytu a vybavení jsou nadstandardní – vinylové plovoucí podlahy, obklady RAKO, (podomítkové) baterie Grohe, WC s integorvaným bidetem. Nové jsou kompletní rozvody, dlažby, štuky, malby, dveře a zárubně. Vytápění a ohřev vody je zajištěn společnou kotelnou. Bytový dům je zateplen a má plastová okna a nový velký výtah.

Dispoziční řešení: prostorná chodba s možností instalace vestavěné skříně, ložnice s šatnou a oknem, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, další prostorná ložnice, koupelna a WC.

Bytový dům se nachází 350m od stanice metra C, Rajská zahrada. Parkování je možné na silnici přímo před domem nebo na velkém přilehlém parkovišti. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?