Prodej bytu 4+kk se dvěma koupelnami v nástavbě z roku 2006, 131m2, Praha-Holešovice, ulice Na Maninách

Nabízíme Vám ke koupi dva samostatné sousedící byty v nástavbě BD z roku 2006. Oba byty jsou koncipovány jako 2kk, byt č.11 má k dispozici ještě prostornou terasu orientovanou na východ do klidného vnitrobloku. Byty je možné užívat samostatně nebo je lze snadno propojit (viz. přiložený návrh) a vytvořit tak luxusní dispozici 4+kk s užitnou plochou 131m2 včetně terasy (8,3m2, ve výlučném užívání) a dvou sklepních kójí (2,5m2 a 2,7m2). Byty se nachází v 6.NP s výtahem a jsou v pěkném udržovaném stavu. Lokalita Holešovic je velmi vyhledávána pro skvělou dostupnost historického centra a kompletní občanskou vybavenost v přímém okolí.

Byty vznikly během nástavby v roce 2006, při které bylo vyměněno také stoupací potrubí a instalován nový výtah. Nástavba byla provedena ve vyšším standardu – veškeré svislé konstrukce jsou zděné, mezibytové zdi jsou doplněny o akustické SDK předstěny, betonové stropní konstrukce, dřevěná eurookna s dvojskly, kvalitní laminátové podlahy a keramická dlažba v chodbě, koupelně a na WC, světlíková ventilační okna v koupelně a na WC, zavedení 3 fázového vedení elektřiny do bytu. Byty jsou opatřeny bezpečnostními vstupními dveřmi značky NEXT a rámovými interiérovými dveřmi SAPELI.

Vytápění a ohřev vody zajišťují plynové průtokové kotle. Součástí bytů jsou i kuchyňské linky a vestavné skříně na chodbách. Provoz bytů je velice nenáročný – pro byt č.11: 2.900Kč poplatky SVJ, 1.600Kč záloha plyn a 800Kč záloha elektřina. Provoz bytu č.12 je obdobný.

Součástí bytu č.11 je relaxační zóna – terasa. Majitelka si ji vybavila na míru vyrobenou venkovní postelí s úložným prostorem a zastíněním, což také zůstane součástí bytu. Terasa je zastřešená, zasíťovaná a orientovaná na východ. Poskytuje tak příjemné posezení během velké části roku.

Nespornou výhodou domu je skutečnost, že každý člen SVJ je zároveň i členem malého bytového družstva, které vlastní nájemní byt v přízemí domu. I díky tomuto příjmu se v blízké budoucnosti plánuje vestavba zděných sklepních kójí, které budou hrazeny pouze z vlastních prostředků SVJ.

Atraktivní lokalita s výborným spojením do centra tramvají (zastávka 2min pěšky) nebo metrem (3 zastávky tramvají na stanici metra C – Vltavská) nabízí veškeré občanské vybavení v pěší dostupnosti. Parkování před domem a v přilehlých ulicích usnadňují modré zóny.

EXKLUZIVNĚ Vám nabízíme možnost koupit samostatně byt č.11. Sousední byt č.12 je nyní pronajatý a samostatně bude nabízen od října/listopadu 2023. Pro více informací si prohlédněte náš samostatný inzerát nebo nás neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?