Prodej dvou RD 6+kk o užitné ploše 185m2, s pozemky 263m2 a 372m2, Praha 8 – Bohnice

 

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu RD (dvě poloviny dvojdomu) s garáží a zahradou v žádané lokalitě pražských Bohnic. Oba domy mají shodnou dispozici 6+kk rozdělenou ve 4 patrech. Obytná plocha každého z domů činí 185m2 vč. podkroví domu, které nabídne další 33,3m2 podlahové plochy vhodné pro uskladnění věcí, tělocvičnu, či vybudování dalších pokojů. K domům náleží pozemky o celkové ploše 263m2, resp. 372m2, které se skládají vždy z pozemku pod domem (68m2), podílu na společné cestě (51m2) a zahrady (144m2/253m2) vč. dřevěné terasy.

V přízemí domu se nachází garáž s elektrickými vraty, dvě místnosti využitelné jako kanceláře, sklady nebo pokoje a koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

První patro domu je tvořeno otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, prosvětleného velkoformátovými okny s přípravou pro venkovní žaluzie. Nechybí příprava pro domácí kino. Dále je zde funkční zádveří s prostorem pro vestavnou skříň a toaleta s umyvadlem.

Ve druhém patře se nachází 3 ložnice a prostorná koupelna s rohovou vanou. Z chodby je pak možný vstup po točitém schodišti do prostoru podkroví s vysokým stropem. Schodiště je rozebíratelné, umožňující stěhování i rozměrného vybavení posilovny, či tělocvičny.

Stavba je provedena z kvalitních pálených cihel Heluz se zateplením a vybavena okny s izolačními trojskly, dům je nízkoenergetický. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn kondenzačním plynovým kotlem (možno vyměnit za tepelné čerpadlo), v obývacím pokoji a kuchyni je podlahové topení, v pokojích v patře a v suterénu jsou pak klasická otopná tělesa. Většina oken je řešena jako francouzská, takže zajišťují maximální osvětlení interiérů. Každý z domů má okapy svedeny do vlastní nádrže na dešťovou vodu využitelnou pro zalévání, či splachování toalet.

Příjezd k domu z městské (asfaltové) komunikace je řešen vlastní cestou s povrchem ze zámkové dlažby. Pozemek pod cestou je v podílovém spoluvlastnictví dvou zde nabízených domů a sousední novostavby. Tyto tři domy tvoří samostatný oplocený areál s vjezdem přes společnou bránu s elektrickým pohonem.

Dům se nalézá v klidné lokalitě na okraji Čimického háje. Příjemnou procházkou přes něj se dostanete k metru C – Kobylisy, samozřejmě můžete využít i autobus MHD. Veškerá další občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti.

Z hlediska výstavby je dům dokončený – aktuálně probíhají poslední administrativní úkony pro udělení souhlasu s užíváním stavby (dříve kolaudace). Z venkovních prací chybí pouze instalace vjezdové brány a montáž terasy.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Nabídkové listy jsou k dispozici ke stažení zde:       VÝCHODNÍ RD   /   ZÁPADNÍ RD

 

                                                                           CENA: ZÁPADNÍ RD – PRODÁNO!                                                              CENA: VÝCHODNÍ RD – PRODÁNO!