Prodej RD 5+kk a užitné ploše 114 m2, s pozemkem 663 m2, Mníšek pod Brdy, ulice U Nádraží

V rámci našeho stavebního projektu v Mníšku pod Brdy Vám nabízíme ke koupi kompletně revitalizovaný cihlový RD se zahradou. Dům má dispozici 5+kk rozdělenou ve 2 patrech. Obytná plocha činí cca 114 m2. K domu náleží krásný pozemek o celkové ploše 663 m2.
První patro domu je tvořeno otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, prosvětleného velkoformátovými okny. Dále je zde funkční zádveří, velká technická místnost, místnost využitelná jako ložnice, či pracovna a koupelna s WC a se sprchovým koutem. Ve druhém patře se nachází 3 ložnice (malé ložnice lze snadno spojit do jedné velké), koupelna s vanou a samostatné WC.

Veškerá zařízení, rozvody a interiéry jsou nové, stejně tak jako zateplení celého objektu. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, v přízemí je podlahové topení, v patře pak klasická otopná tělesa. Dle PENB spadá budova do kategorie G. Pokud by se ovšem stávající elektrokotel vyměnil za tepelné čerpadlo (viz. strana 11 a 12), bude budova odpovídat kategorii B.

Před domem jsou stání pro dva automobily. Dům je aktuálně napojen na vlastní studnu a septik, technicky je vše připraveno na napojení na městskou kanalizaci a vodu (přípojky jsou vyvedeny pod silnící k příslušným řadům). Napojení je předjednáno, čeká se na vyřešení majetkoprávních vztahů mezi městem a vlastníkem technické infrastruktury.

Dům byl dokončen a zkolaudován v roce 2021, případné nastěhování je možné ihned.

Lokalita vyniká skvělou dopravní dostupností. V docházkové vzdálenosti se nachází vlaková zastávka s přímým spojením na Prahu a se zastávkou MHD směr náměstí s veškerou občanskou vybaveností vzdálenou jen pár minut jízdy. V blízkosti napojení na dálnici D4. Dům a zahrada jsou orientovány do zeleně na pozemku ve vlastnictví města s téměř nulovou pravděpodobností, že bude někdy zastavěn.

Těšíme se na Vás na prohlídce, případné vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?