Prodej rodinného domu 110 m², pozemek 791 m², obec Postřižín

Nabízíme vám ke koupi dům k rekonstrukci umožňující rozšíření o druhou samostatnou bytovou jednotku v klidné části obce Postřižín.

Celková výměra pozemku nacházejícího se na hezkém místě na rohu ulic U Hřiště a Máslovická je 791m2.

V domě není vybudována koupelna ani WC, vytápění bylo doposud řešeno kamny na tuhá paliva, ale jinak je stavebně-technický stav domu dobrý – po dostavbě koupelny, drobných opravách a výmalbě by bylo možné dům nouzově obývat, nebo pronajímat. Zastavěná plocha domu je cca 110m2, dispozice: předsíň, tři pokoje a tři menší místnosti využitelné pro vestavění koupelny a WC.

Dům je napojen na elektřinu, kanalizační přípojka je vytažená na pozemek, vodovod je v přilehlé komunikaci, na pozemku je studna.

Zásadní výhodou je dle aktuálního územního plánu možnost výstavby druhé bytové jednotky (domu), čímž užitná i finanční hodnota nemovitosti velmi vzroste. Vizualizace a projekt ke stavebnímu povolení je v přípravě.

V obci je MŠ, obchod, restaurace, ve 2km vzdálené Odoleně Vodě je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní obslužnost – autobus na metro Kobylisy 20-30min, nájezd na dálnici – 10min autem na metro Letňany. 8min na kole do přírodního parku Dolní Povltaví. Druhé patro nového domu nabídne hezký výhled do krajiny.

Vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Cena: 5.990.000Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?