Prodej rodinného domu 530m2, pozemek 882m2, Nové Město na Moravě – Rokytno

Nabízíme Vám ke koupi zajímavý a velice prostorný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o užitné ploše 530m2 vč. dvougaráže (59m2) a s pozemky o celkové výměře 882m2. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který tvoří samostatnou polovinu dvojdomu. V přízemí se nachází byt s vlastním vstupem a dispozicí 1+1 o užitné ploše 59m2. Dále vstupní hala, dílna a skladovací prostory. Dílnu je možné velmi snadno připojit k bytu a dispozici tak rozšířit na 2+1. Byt v 1.NP má vlastní vstup a je koncipován jako 4+1 o užitné ploše 136m2. Dále má objekt prostornou půdou (150m2 a max. výška stropu 4m), která nabízí další možnosti využití. Přímo u domu se nachází příjemná zahrádka o ploše 115m2 s krytou terasou.

Součástí nabídky je i moderní dvougaráž s elektrickými rolovacími vraty a zahrada o celkové výměře 359m2, která se nachází necelých 100m od domu. K domu je umožněn přístup přes sousední pozemek díky zřízenému věcnému břemeni.

Tento rodinný dům pochází z roku 1950 a je ve výborném technickém stavu. Majitelé se o dům pečlivě starají po celou dobu užívání a tomu odpovídá jeho vynikající stav. V průběhu došlo k mnoha stavebním úpravám: výměna dřevěných eurooken (rok 2004), výměna střešní krytiny (rok 2011), zateplené podhledy ze SDK, elektrorozvody v mědi, kompletní výměna zdravotechnických instalací (voda, kanalizace), vyvložkování komína. Z inženýrských sítí je dům napojen na veřejný vodovod, splaškovou a dešťovou kanalizaci. Na zahrádce je studna sloužící k zalévání a splachování WC. Dům je zateplen minerální vatou, vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a radiátory (kromě dílny s podlahovým vytápěním).

Jedná se o velmi zajímavou nabídku například pro početnější rodinu, pro vícegenerační bydlení nebo třeba pro vybudování penzionu v této lukrativní oblasti. Dům se nachází v klidném prostředí malé vesnice Rokytno na Českomoravské vrchovině vzdálené 4km od Nového Města na Moravě, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Tato oblast je velmi žádaná zvláště milovníky zimních sportů, nástup do běžecké tratě je v podstatě za domem. Na své si přijdou i milovníci letních sportů – ve Vysočina Areně se nachází singltreky, pumptreky, asfaltové tratě pro kolečkové brusle a lyže, v okolí se pak nachází rybníky a cyklotrasy.

Užívání spodní bytové jednotky vč. jednoho parkovacího místa v garáži je možné okamžitě. Uvolnění celého domu v srpnu 2021. V případě zájmu je možné koupit dům společně s dalším pozemkem o ploše 2015m2 hned vedle garáže (speciální inzerce).

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala. Veškeré doplňující a upřesňující informace Vám rádi zodpovíme my nebo přímo majitelé při osobní prohlídce domu. S vyřízením hypotéky rádi pomůžeme.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?