Prodej rodinného domu 77 m², pozemek 181 m², ul. Jasanová, Hostivice

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům s vlastní zahrádkou a dispozicí 3+kk v klidné lokalitě obce Hostivice a přitom 10 minut od stanice metra Zličín. Dům je dvoupatrový s užitnou plochou 77,1m2 a pozemkem 181m2. V přízemí domu se nachází prostorná chodba s prostorem pro velkou vestavnou skříň, WC a komora. Dále vstupujeme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o ploše 30,8m2 a velkým proskleným arkýřem s přímým vstupem do zahrady o ploše 97 m2, jejíž součástí je i zahradní domek s krbem. Ve druhém patře se nachází dvě ložnice s prosklenými vikýři a francouzskými okny, ložnice orientovaná do zahrady má navíc k dispozici balkon. Dále se v druhém patře nachází prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Z chodby je možný vstup do rozměrného úložného prostoru na půdě pomocí stahovatelných schodů. Parkování přímo před domem na vlastní předzahrádce se zatravňovací dlažbou.

Dům byl postaven v roce 2005, aktuálně byly provedeny opravy interiéru a kompletní výmalba. Stavba je postavena z pálených TERMOTVÁRNIC POROTHERM, okna a vstupní dveře jsou plastová, střešní betonová krytina BRAMAC. Napojení na veškeré inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, plyn a elektřina. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kombinovaným kotlem VAILLANT, který je umístěn společně s pračkou v technické místnosti v přízemí.

Dům nabízí skvělý kompromis příjemného bydlení v klidné lokalitě s přírodní rezervací Hostivické rybníky 5min od domu, s vynikající dopravní obslužností jak autem, tak MHD (autobus a vlak). Veškerá občanská vybavenost se nachází v pěší dostupnosti od domu (MŠ, ZŠ, banka, obchody, lékař), případně v nedaleké METROPOLI ZLIČÍN. Hostivice jsou křižovatkou cyklostezek, v pohodové dojezdové vzdálenosti je Divoká Šárka, Křivoklátsko, CHKO Český kras…

Po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?