Prodej rodinného domu se 2 bytovými jednotkami, 166 m2, pozemek 585 m2, Horoušany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se 2 bytovými jednotkami o celkové podlahové ploše 166m2 na pozemku 585 m2 v obci Horoušany. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky s vlastními vstupy a sociálním zařízením. Byt ve východní části domu je řešen jako 2kk o ploše 69,2 m2 vč. velké podkrovní ložnice umožňující rozdělení na dva samostatné pokoje. Západní byt má dispozici 2+1 a plochu 58,10 m2. K dispozici je dalších 38,7 m2 v podkroví, které se dají připojit k jednomu, či druhému bytu. Západní bytová jednotka je k rekonstrukci, východní jednotka prošla rekonstrukcí (koupelna, rozvody, podlahy, topení) a po dílčích úpravách umožňuje okamžité nastěhování.
Stavba je zděná se sedlovou střechou a krytinou z pálených tašek, je napojena na elektřinu a nově na vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu je zajištěno společnou kotelnou na tuhá paliva situovanou v zádveří západní bytové jednotky.
Dobrá dopravní dostupnost – stanice metra Černý Most 15min autem nebo 30min busem, v obci se nachází školka.
Jedná se o flexibilní dům, který umožňuje vytvoření velmi prostorného bydlení pro rodinu nebo využití stávajících samostatných bytů pro bydlení nebo pronájem.

Vyřízení hypotéky je samozřejmostí, po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?