Prodej RD 5+1 se 2 garážemi, Libušín – Kladno

Nabízíme Vám k prodeji mimořádně prostorný rodinný dům s řadou možností využití o celkové užitné ploše 563 m2. Obytné podlaží je nyní řešeno jako byt s dispozicí 5+1 o podlahové ploše 135 m2. Na tomto podlaží se nachází ještě prostorná terasa (118 m2) a zahrádka (40 m2). Dům a terasa jsou podsklepeny s vjezdy přímo z ulice. V prvním podlaží jsou dílny, kotelna, garáže (z toho jedna zcela samostatná) umožňující celkem parkování 4-5 aut. O patro níže se nacházejí další prostory využitelné např. jako luxusní vinný sklep. Sklepy mají celkovou plochu cca 193 m2.
Stavba je zděná se sedlovou střechou a je napojena na elektřinu, veřejnou kanalizaci, vodovod, plyn a kabelový internet. Vytápění domu je zajištěno moderní otopnou soustavou s plynovým kotlem. Dům je v dobrém stavebně–technickém stavu.
Velkou výhodou nemovitosti je celá řada možností rozšíření a dispozičních úprav pro vytvoření prostorného bydlení nebo například vybudování 2 samostatných bytových jednotek s dispozicí 3kk (66 m2 a 67 m2) se samostatnými garážemi a sklepy (viz. plánek návrhu úpravy dispozice). Dále je možné zvětšení obytné plochy o cca 72 m2 půdních prostor, případně je možné přistavět další místnosti na terase. Terasa nabízí pěkný výhled jižním směrem, je nově izolována kvalitní hydroizolací připravenou pro pokládku dlažby nebo zatravnění podle preferencí nového majitele.
Dům se nachází v centru města Libušín, ležícího v údolí přírodního parku Džbán v těsné blízkosti Kladna. V obci se nachází MŠ, ZŠ, pošta, městský úřad, obchod, lékárna a restaurace. Další občanská vybavenost je dostupná v Kladně. Dobrá je i dostupnost do Prahy, necelou půlhodinu autem na metro Zličín.
Vyřízení hypotéky je samozřejmostí, po složení zálohy umožňujeme okamžité nastěhování/převzetí nemovitosti.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?