Prodej stavebního pozemku, obec Rapšach, 360m2

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek ve vyhledávané rekreační lokalitě obce Rapšach. Pozemek je rovinatý o velikosti 360 m2, majitele bude těšit výhledem do krásné Třeboňské krajiny a je určen ke stavbě domu se zastavěnou plochou do 120m2. V sousední komunikaci jsou vedeny veškeré sítě – voda, kanalizace, elektřina, plyn, pozemek je veden v územním plánu jako stavební, bez limitu výměry pro výstavbu.

Rapšach Vám nabídne ideální klidné místo pro bydlení i pro rekreaci. V obci je škola, školka, pošta i obchod, ostatní občanská vybavenost je k dispozici v nedalekém Suchdole nad Lužnicí vzdáleném cca 10min jízdy autobusem. Další výhodou proč bydlet právě zde může být blízké sousedství Rakouských hranic.

Bez přehánění nádherné okolí luk a panenských lesů plných hub a borůvek je stvořené pro turistiku, vyjížďky na kole i pro vodní sporty (Lužnice s přítokem Dračicí, nedaleké pískovny a Třeboňské rybníky).

Majitelé mají postavenou novostavbu v nedalekém Františkově a projektovou dokumentaci (dům o výměře 6,5 x 11m, který splňuje požadavky CHKO Třeboňsko na výstavbu v oblasti) nabízí v ceně pozemku jako případný bonus navíc.

Níže je odkaz na virtuální prohlídku, pozemek je volně přístupný (48.8815850N, 14.9343172E), v případě zájmu o koupi, či o další informace nás neváhejte kontaktovat. Vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

PRODÁNO!

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?