Prodej atypického bytu s terasou 122m2, Praha – Nusle

Nabízíme Vám ke koupi atypický byt o rozloze 122m2 včetně terasy (7,5m2) a sklepa (5,5m2) v docházkové vzdálenosti stanice metra Vyšehrad. Byt vzniknul propojením původního 2kk s půdním (samostatně přístupným) mezonetem, nabízí originální stylové bydlení na dobré adrese.
Vstup do bytu je ve 4.NP – kuchyně, velká koupelna a obývací pokoj se schodištěm do dalšího patra. Zde se nachází koupelna, pokoj s přístupem na terasu, hala s pracovnou a schody k podkrovní ložnici. Byt je případně možné opět rozdělit na dvě samostatné jednotky. V bytě se nachází další úložné prostory na terase (3m2) a nad koupelnou v druhém patře (3m2). Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Orientace na jih s výhledem do zahrady ve vlastnictví domu. Součástí bytu je prostorný zrekonstruovaný sklep (5,5m2) a podíl na zahradě.
Pěkný činžovní dům v Boleslavově ulici v těsné blízkosti centra Prahy, 5min metro C – Vyšehrad, případně tram, bus a nová linka metra D na náměstí bratří Synků.
Byt se nachází ve 4.NP v současnosti bez výtahu. Dům má prostředky na další stavební úpravy, použití těchto prostředků na vybudování výtahu je předmětem jednání SVJ, projekt se připravuje.
Osobní vlastnictví, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Cena: 7.390.000 Kč

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?